SZKOLENIE

Treningi szachowe odbywają się sali klubowej na Rynku ( wejście po prawej stronie od drzwi Urzędu Miasta) .

Środa w godz. 15-19.

Sobota w godz. 9-12.30

Niedziela w godz. 10-12.30

W środy, zajęcia prowadzi mistrz międzynarodowy Bogusław Sygulski czołowy zawodnik województwa podkarpackiego i jeden z najbardziej doświadczonych trenerów. Te treningi polecamy zaawansowanym szachistom ,którzy pragną podnieść swój poziom gry

W soboty i niedziele szkolenie głównie dla dzieci i juniorów młodszych prowadzi zasłużony działacz i szachista pilzneński Aleksander Kłusek oraz w miarę możliwości inni  zawodnicy klubu .

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy rodziców  do zapisywania swoich pociech na zajęcia szachowe. Pamiętajmy ,że szachy pomagają niezmiernie w rozwoju intelektualnym dziecka, uczą logicznego myślenia oraz wspomagają umiejętność rozwiązywania problemów i zadań nie tylko związanych z naukami ścisłymi ,ale również tych z codziennego życia.

Jednocześnie informujemy ,że rodzice lub prawni opiekunowie dzieci i młodzieży do lat 18 odpowiadają za  dowóz, odwóz oraz pobyt swoich dzieci w czasie trwania zajęć szkoleniowych, oraz organizowanych turniejów szachowych.

Pozdrawiamy

Zarząd GKSz „Hetman” Pilzno

Jedna odpowiedź na „SZKOLENIE

  1. hetmanpilzno pisze:

    Komentarz przeniesiony ze strony głównej:

    Chcąc sprawdzić jak działa system komentarzy polecam stare, klasyczne książki o końcówkach z serii „Końcowa gra szachowa” S. Gawlikowskiego i Z. Szulcego. Zachęcam do zapoznania się z podręcznikami debiutowymi P. Keresa: „Teoria debiutów szachowych” w 2 częściach z połowy XX w. To naprawdę genialne pozycje. Sylwek R.

    Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s